ZABEZPIECZENIA
Krispol producent bram krat i rolet
Podstawowym zabezpieczeniem stosowanym przez KRISPOL w kratach rolowanych stalowych jest zamek ryglujący, obsługiwany obustronnie, montowany jest w dolnej listwie pancerza od wewnętrznej strony. Zastosowanie zamka uniemożliwia osobom niepowołanym podniesienie zaryglowanej kraty z zewnątrz.

MIKROWŁĄCZNIK ZAMKA stosowany w kratach z napędem elektrycznym. Dzięki niemu krata nie rozpocznie pracy, gdy zamek jest zamknięty.

HAMULEC BEZPIECZEŃSTWA uniemożliwiający gwałtowne, niekontrolowane opadnięcie kraty

ZABEZPIECZENIA KRAWĘDZIOWE - optyczne lub pneumatyczne, stanowiące dodatkowe wyposażenie krat z napędem elektrycznym. Ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem, gdy zamykana krata natrafi na przeszkodę (np. zwykły karton) automatycznie zatrzymuje się a następnie podnosi.

ZABEZPIECZENIE PRZED NAWINIĘCIEM NA WAŁ - stosowane w kratach z napędem elektrycznym. Dzięki temu zabezpieczeniu następuje automatycznie zatrzymanie, gdy w kracie znajdzie się jakikolwiek niepożądany element.

ZABEZPIECZENIE W PRZYPADKU PĘKNIĘCIA SPRĘŻYN - stosowany w kratach stalowych. Dzięki temu zabezpieczeniu krata nie opadnie gwałtownie, jeśli pęknie sprężyna.

FOTOKOMÓRKI - stanowią dodatkowe wyposażenie krat. Ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem. Krata podnosi się automatycznie, gdy w świetle fotokomórek pojawi się jakakolwiek przeszkoda.
Kraty Stalowe
PHU SYSTEMO
Siedziba firmy
ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel/fax 032 762 81 73; 032 206 99 80
mob. 728 491 909
mail.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  Wycena
SYSTEMO 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone