KRATY ROLOWANE

Krispol producent bram krat i rolet
krata rolowana Krispol

Kraty rolowane to świetny pomysł na skuteczne zabezpieczenie powierzchni takich jak: biura, salony sprzedaży czy magazyny. Najczęściej możemy spotkać je w centrach handlowych. Stanowią istotną przeszkodę dla niechcianych gości, jednocześnie umożliwiając ekspozycję towaru znajdującego się wewnątrz. Inwestycja w kraty dostępne w ramach naszej oferty zapewni Państwu solidne zabezpieczenie przed włamaniem, a to wszystko w wyjątkowo estetycznym wydaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najwyższa jakość krat rolowanych

Wszystkie kraty rolowane dostępne w naszej ofercie zostały wykonane z ocynkowanej stali, a także z aluminium, które z kolei jest anodowane. Warto zaznaczyć, że powstały w zgodzie z obecnie panującymi standardami. Dzięki szeregowi dokumentów potwierdzających ich jakość, takich jak: Certyfikat Zwiększonej Odporności na Włamanie czy aprobata techniczna COBR, możemy śmiało objąć wszystkie kraty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dzięki temu ewentualne usterki, do których dojdzie w tym czasie, zostaną usunięte za darmo.

Estetyczne kraty rolowane

Sporą zaletą krat rolowanych Krispol dostępnych w naszym sklepie jest to, że są wyjątkowo estetycznym rozwiązaniem. Oferujemy wiele rodzajów krat, dzięki czemu każdy z Państwa może dopasować konkretny model do wystroju powierzchni, która ma zostać zabezpieczona. Na przykład ocynkowana stal świetnie pasuje do tradycyjnych pomieszczeń w ciepłych kolorach, np. z drewnianymi elementami. Kraty wykonane z aluminium lepiej pasują z kolei do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu. Ponadto, aluminiowe kraty rolowane można z łatwością pomalować i jeszcze lepiej dopasować do wystroju pomieszczenia. Wszystkie pozycje dostępne w ramach naszej oferty łączy jednak łatwość obsługi. Można z nich korzystać poprzez centralę sterującą, nadajnik, klawiaturę czy przełącznik.

  • wyposażenie obiektu w kratę rolowaną pozwala na stałą i atrakcyjną, a jednocześnie w pełni bezpieczną ekspozycję oferowanych produktów.
  • kraty rolowane KRISPOL są idealnym zabezpieczeniem biura, salonu sprzedaży, magazynu.
  • standardowo kraty rolowane KRISPOL wyposażone są w automatykę sterującą. W przypadku krat o małych gabarytach możliwa jest także obsługa ręczna.
  • proste rozwiązania konstrukcyjne w oferowanych przez KRISPOL kratach oraz szeroka gama wzorów i kolorów pozwalają z powodzeniem dostosować wygląd krat do oryginalnego designu współczesnej architektury, jak również zastosować je w klasycznych, już istniejących obiektach.
Pobierz katalog
katalog krat i rolet Krispol
Kraty rolowane
  Wycena
SYSTEMO 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone