PRZETŁOCZENIA POZIOME WĄSKIE

Popularność wąskich przetłoczeń wynika z ich nieprzemijającej prostoty i uniwersalnego wyglądu. Ich forma jest często podkreślana przez zastosowanie dekorów. Bramy z tłoczeniem poziomym wąskim dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.

brama segmentowa garażowa_ tłoczenie poziome wąskie

PRZETŁOCZENIA POZIOME SZEROKIE:

 
Przetłoczenia poziome szerokie nadają bramie nowoczesny design. Dom zyskuje na estetyce, a utrzymanie bramy w czystości jest proste i nie wymaga wysiłku. Bramy z tłoczeniem poziomym szerokim dostępne są we wszystkich kolorach palety RAL.
brama segmentowa garażowa_ tłoczenie poziome szerokie
Krispol producent bram krat i rolet
Krispol producent bram krat i rolet
PRZETŁOCZENIA W KASETONY:
 
Kasetony nawiązują do klasyki wyglądu bramy. Bogactwo kolorystyki pozwala na zaprojektowanie bramy doskonale współgrającej z każdym elementem elewacji. Bramy z przetłoczniami kasetonowymi dostępne są w dekorach złoty dąb, mahoń, orzech oraz we wszystkich kolorach palety RAL.
Krispol producent bram krat i rolet
brama segmentowa garażowa_ tłoczenie w kaseton
BEZ PRZETŁOCZEŃ:
 
Bramy bez przetłoczeń przeznaczone są dla zwolenników prostej formy i doskonale komponują się z elewacją budynków o zdecydowanej linii. Na ich wyjątkowość składa się bogata oferta dekorów z palety RENOLIT pozwalająca dobrać wygląd bramy do istniejących już drzwi, okien i rolet.
Bramy bez przetłoczeń dostępne są w kilkudziesięciu dekorach palety RENOLIT oraz we wszystkich kolorach palety RAL. Ich dodatkowym atutem jest możliwość ozdobienia ich detalami dekoracyjnymi ze stali szlachetnej.
Krispol producent bram krat i rolet
brama segmentowa garażowa_ bez przetłoczeń
Bramy Krispol
PHU SYSTEMO
Siedziba firmy
ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel/fax 032 762 81 73; 032 206 99 80
mob. 728 491 909
mail.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  Wycena
SYSTEMO 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone