BRAMA SEGMENTOWA TYP G60
producent bram krat rolet
NAPĘDY DO BRAM

Jeszcze większa wygoda: wszystko za naciśnięciem guzika

Po prostu super !

Wyposażenie bramy garażowej w napęd firmy Normstahl- zapewni Ci pełny luksus. Na przykład napęd ULTRA S do bramy g60 automatycznej o szerokości do 4,5 metrów. Siedzisz sobie spokojnie w samochodzie, naciskasz przycisk minipilota i napęd już jest w akcji. O dużej mocy i prawie bezgłośny. Także zła pogoda nie zepsuje Ci humoru - nie musisz wychodzić na deszcz. Oprócz tego możesz otworzyć bramę z pewnej odległości, a przy okazji także włączyć oświetlenie podjazdu.

Także w dziedzinie bezpieczeństwa możesz w stu procentach polegać na napędzie do bram firmy Normstahl. Z pewnością spodoba Ci się połączenie doskonałego wykonania z ładnym wyglądem.  Ależ oczywiście...

Komfort napędu do bramy firmy Normstahl można wykorzystać w każdym typie bramy, czy to brama uchylna, brama segmentowa górna czy boczna. Dziecinnie łatwe sterowanie przy pomocy seryjnego, czteropoleceniowego minipilota umożliwia ponadto np. otwieranie bramy wjazdowej, włączanie oświetlenia zewnętrznego albo włączanie alarmu. W wersji ULTRA EXCELLENT nie musisz myśleć już o zamknięciu bramy. To załatwi się samo po upływie zaprogramowanego przez Ciebie czasu (automatyczne zamykanie). Montaż jest bardzo łatwy, ponieważ napęd bramy jest fabrycznie wstępnie zmontowany, a jego końcowy montaż jest prosty.Ależ bezpieczne .... i łatwe w montażu

Sprawne funkcje zabezpieczające chronią Ciebie i Twoje mienie. Wszystkie napędy do bram firmy Normstahl wyposażone są w wytrzymały pasek zębaty. Oznacza to: szczególnie cichy ruch, bez potrzeby smarowania olejem lub smarem stałym, wysoką wytrzymałość na zerwanie. Inną, zintegrowaną w bramie gwarancją bezpieczeństwa jest automatyczna blokada bramy przez samohamującą przekładnię napędu. Otwarcie z zewnątrz przez niepowołane osoby jest prawie niemożliwe.


A jeżeli wystąpi awaria zasilania? Pomimo tego można wówczas otworzyć bramę od wewnątrz i z zewnątrz za pomocą  awaryjnego wysprzęglania. Maksymalne bezpieczeństwo daje Ci także sterowanie pilotem radiowym na częstotliwości 433 MHz z dynamicznie zmiennym kodem. Kod zmienia się po każdym wciśnięciu - ponad 1 bilion kombinacji stanowi dostateczną obronę przeciwko "skanowaniu kodów".

Nawet jeżeli w garażu bawią się dzieci nie stanowi to problemu. Inteligentna elektronika już przy trafieniu na najmniejszą przeszkodę natychmiast cofa bramę.
Napędy do bram firmy Normstahl - przekonują na całej linii


Szybkość - nigdy więcej czekania. Napęd ULTRA EXCELLENT QUICK firmy Normstahl o zwiększonej prędkości przesuwu należy do najszybszych: nawet największa brama otwiera się i zamyka w mgnieniu oka.


Siła -  gdy napęd bramy firmy Normstahl napręży swe "mięśnie", nawet ciężkie bramy z łatwością się otwierają i zamykają. Siła ciągu do 800 N jest prawdziwie niedźwiedzia.


Bezpieczeństwo - podwójne trzyma lepiej. Napęd do bram firmy  Normstahl chroni Twoje mienie. Na przykład przez sterowanie radiowe z dynamicznie zmiennym kodem na częstotliwości 433 MHz.

Cisza - pssst: wiele wysiłku wymaga, aby w ogóle usłyszeć pracę napędu bramy firmy Normstahl: poziom hałasu poniżej 70 dB(A) powoduje, że jest on niezwykle cichy.


Oszczędność - pomimo dużej mocy, napęd bramy firmy  Normstahl jest wyjątkowo oszczędny: dzięki spoczynkowemu poborowi mocy rzędu 4 W kosztuje on rocznie tyle, co batonik.
Bramy Normstahl


PHU SYSTEMO
Siedziba firmy
ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel/fax 032 762 81 73; 032 206 99 80
mob. 728 491 909
mail.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  Wycena
SYSTEMO 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone