BRAMY SEGMENTOWE TYPU EURO
producent bram krat rolet
Szczegóły techniczne

Najważniejsze aspekty

Tu nic się nie urwie

W najgorszym wypadku nasze seryjne zabezpieczenie przed pęknięciem sprężyny zatrzymuje skutecznie i w ułamku sekundy spadające skrzydło bramy. Poszczególne segmenty bramy są tak ukształtowane, żeby nie powstawały między nimi szpary. Wszystkie zawiasy posiadają osłony, które można zdemontować tylko przy użyciu narzędzi. Opracowaliśmy nową konstrukcję osłony bębna linki o ładnym kształcie do wersji niskonadprożowej oraz spinkę zabezpieczającą, uniemożliwiającą włożenie palców do rolki zwrotnej.

Ekologia zobowiązuje

Nasze modele ISO (40 mm) dostępne są w dwuściennym wykonaniu (konstrukcja typu sandwich), izolowane bezfreonową pianką poliuretanową wypełniającą przestrzeń między dwoma powłokami z blachy stalowej - to pozwala oszczędzać energię, przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i wytłumia dźwięki.
Pomyślano o wszystkimSzczelna na całym obwodzie.Solidne uszczelki o trwałej elastyczności na nadprożu , ościeżnicach bocznych i posadzce zapewniają, dzięki perfekcyjnemu przyleganiu, że brama jest szczelna na całym obwodzie.

 
Wysoka kultura pracy

Ciężar każdego segmentu naszych bram segmentowych górnych rozkładany jest za pośrednictwem dwóch mechanizmów jezdnych Tandem łącznie na cztery rolki. Efekt: mniejsze obciążenie i mniejszy opór rolek, a tym samym mniejsze zużycie cierne. Wysokogatunkowe, pasowane prowadnice łukowe z tworzywa sztucznego zapewniają dokładne połączenia i przyczyniają się również do wysokiej kultury pracy.
 


Nowa stalowa konsola do automatu w komplecie z osłoną łącznika przesuwnego w bramach automatycznych wspomaga zabezpieczenie przed włamaniem o klasie odporności antywłamaniowej 2.

  


Łatwa obsługa


Dwa zespoły sprężyn skrętnych z zabezpieczeniem przed pęknięciem sprężyny (po prawej i lewej stronie) zapewniają bezpieczną i dziecinnie łatwą obsługę bramy.
Opatentowany system ryglowania

Zupełnie nowy system ryglowania składa się obudowanej wkładki cylindrycznej, wzmocnionego cięgła linkowego oraz zintegrowanego w ościeżnicy mechanizmu zamykającego, ryglującego bramę z obu stron.
Bramy Normstahl
PHU SYSTEMO
Siedziba firmy
ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel/fax 032 762 81 73; 032 206 99 80
mob. 728 491 909
mail.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  Wycena
SYSTEMO 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone