BRAMY SEGMENTOWE TYPU EURO
producent bram krat rolet
Perfekcyjny napęd bramy


Komfort posiada teraz dwa aspekty: wygodę i bezpieczeństwo.

Po prostu super !

Wyobraź sobie: jest ciemno i zimno, leje jak z cebra, a Ty, aby otworzyć garaż, musisz wyjsiąść z auta. Albo wyjazd z garażu leży tak blisko glównej ulicy, ze przy wysiadaniu blokujesz ruch pieszych lub samochodów. Koniec z tym! Lepiej zafunduj sobie luksus sterowanego radiowo napędu Normstahl. 

W ten sposób możesz otwierać bramę garażową w pełni automatycznie nawet z pewnej odległości od garażu. Jednocześnie możesz włączyć oświetlenie w garażu lub na podjeździe. Napęd otwiera bramę garażową z dużą mocą, szybko i prawie bezgłośnie - a Ty możesz po długim dniu pracy siedzieć spokojnie w samochodzie.
Uniwersalny


Napęd firmy Normstahl-można wykorzystać w każdym typie bramy, czy to brama uchylna, brama segmentowa boczna lub górna. Dziecinnie łatwe sterowanie przy pomocy standardowego, czterokanałowego minipilota umożliwia także np. otwieranie bramy wjazdowej, włączanie oświetlenia zewnętrznego albo włączanie alarmu. W wersji ULTRA EXCELLENT nie musisz nawet myśleć o tym, żeby zamknąć bramę. To załatwi się samo po upływie zaprogramowanego przez Ciebie czasu (automatyczne zamykanie). Jeżeli chcesz samodzielnie wyposażyć bramę w napęd, montaż jest niewyobrażalnie łatwy. Wszystkie napędy są wstępnie zmontowane fabrycznie, można je łatwo zmontować i jeszcze szybciej zainstalować.Zintegrowane bezpieczeństwo


Dopracowane funkcje zabezpieczające naszych napędów do bram chronią Ciebie i Twoje cenne mienie. Wszystkie napędy wyposażone są w wytrzymały pasek zębaty. Wynik: cicha praca, bez potrzeby smarowania olejem lub smarem stałym oraz wysoka odporność na zerwanie. Inną, standardowo zintegrowaną w bramie gwarancją bezpieczeństwa jest automatyczna blokada bramy przez samohamującą przekładnię napędu. Otwarcie z zewnątrz przez niepowołane osoby jest prawie niemożliwe. A co się stanie w razie awarii zasilania? Nie obawiaj się, możesz wówczas bez problemu otworzyć bramę od wewnątrz i z zewnątrz za pomocą  awaryjnego wysprzęglania.

Maksymalne bezpieczeństwo daje Ci także sterowanie pilotem radiowym na częstotliwości 433 MHz z dynamicznie zmiennym kodem. Kod zmienia się po każdym wciśnięciu - ponad 1 bilion kombinacji stanowi dostateczną obronę przeciwko rozpowszechnionemu "skanowaniu kodów".

Nawet jeżeli w garażu bawią się dzieci nie musisz się o nic martwić - inteligentna elektronika już przy trafieniu na najmniejszą przeszkodę natychmiast cofa bramę.
Automaty Normstahl - wszędzie niezawodne.

SZYBKOŚĆ - nigdy więcej czekania. Automat Normstahl- ULTRA EXCELLENT QUICK ze zwiększoną prędkością przesuwu (0.26 m/sec) należy do najszybszych: nawet największa brama otwiera się i zamyka w mgnieniu oka.


SIŁA – gdy automat Normstahl napręży swe "mięśnie", nawet ciężkie bramy z łatwością się otwierają i zamykają. Siła ciągu do 800 N jest prawdziwie niedźwiedzia.


CISZA –  pssst: wiele wysiłku wymaga, aby w ogóle usłyszeć pracę automatu Normstahl.
BEZPIECZEŃSTWO – podwójne trzyma lepiej. Napęd Normstahl  chroni Twoje mienie. Na przykład, przez sterowanie radiowe z dynamicznie zmiennym kodem na częstotliwości 433 MHz.

OSZCZĘDNOŚĆ – pomimo dużej mocy, Napęd Normstahl jest wyjątkowo oszczędny: dzięki spoczynkowemu poborowi mocy rzędu 4 W kosztuje on rocznie tyle, co batonik.
Bramy Normstahl
PHU SYSTEMO
Siedziba firmy
ul. Matki Teresy z Kalkuty 12
40-750 Katowice - Podlesie

Sprzedaż i Dział Techniczny
tel/fax 032 762 81 73; 032 206 99 80
mob. 728 491 909
mail.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
  Wycena
SYSTEMO 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone